Varis hakkında herşey...

Varis doktoru cevaplıyor.

Doç.Dr. Onur Gürer

Sitemize karşılıksız büyük katkılar veren Doç.Dr. Onur Gürer’e teşekkür ederiz. Kendisi kalp ve damar cerrahisi alanında tanınmış bir hekim olup varis hastalıkları ve tedavileri konusunda uzman bir flebologdur. Aşağıda kısa bir özgeçmişini www.onurgurer.com.tr adlı kendi sitesinden alıntılıyarak yayınlıyoruz.

1966 yılında İstanbul’da doğdum. İlkokulu İlhami Ahmet Örnekal İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Saint Benoit Fransız Erkek Koleji’nde okul birincisi olarak tamamladım. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldum.

15 yıl Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Araştırma Merkezi’nde çalıştıktan sonra özel sektöre geçerek Başhekimlik ve Kalp-Damar Cerrahisi Bölüm Başkanlığı da dahil olmak üzere 7 yıl görev yaptım. 2014 yılından itibaren Şişli’deki kliniğimizde hizmet veriyorum. Aynı zamanda üniversite öğretim üyeliği görevimi sürdürmekteyim.

20 yıl aşan sürede Kalp ve Damar Cerrahisi alanında çok sayıda başarılı operasyon gerçekleştirdim ve bazıları medyada defalarca haber olmuştur. Türk Tabipler Birliği, Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği, Ulusal Vasküler Cerrahi Derneği, Türk Kardiyoloji Derneği, Minimal İnvaziv ve Robotik  Kalp Damar Cerrahisi Derneği ve Fleboloji Derneği’ne üyeyim.

Boğaziçi Üniversitesi Biyo-Medikal Enstitüsü “Medikal Bilgisayar” sertifikası ve Hacettepe Üniversitesi Finansal Araştırmalar Merkezi “Stratejik Sağlık Kuruluşları Yönetimi” sertifikası alarak bu konularda da tecrübelerimi geliştirdim.

Yurtdışı ve yurtiçi toplamda yüze yakın bilimsel bildirim mevcuttur.

​Doç.Dr. Onur Gürer- 0212 2461004

Halaskargazi Caddesi, Kuran İş Merkezi, No:145 Kat:5 Osmanbey-Şişli-İstanbul     

Updated: 1 Ekim 2018 — 11:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Varis hakkında herşey © 2017